Qera, Ambjent Biznesi 2+1 ,Bllok,1200 Euro/Muaj

 • € 1,200
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi 2+1 ,Bllok,1200 Euro/Muaj
Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi 2+1, Bllok, 1200 euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: Blloku
 • Bosh
 • Kati 3
 • Cmimi 1200 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 74m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh sipas kerkeses dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Qershor, 2024 në 10:27 am Përditësuar 26 Qershor, 2024 at 10:27 am
 • ID e pronës: MRE-53242
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256