Qera, Ambjent Biznesi , 3+1 PER ZYRA PAZARI I RI 900 euro

 • € 900
Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Biznesi , 3+1 PER ZYRA PAZARI I RI 900 euro

Rruga Tefta Tashko Koco, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • € 900

PĂ«rshkrimi

Qera, Ambjent biznesi ,PAZARI I RI900 Euro

 • Ambjent biznesi 3+1
 • Adresa:PAZARI I RI
 • Bosh
 • Kati 2 Ashensor
 • Pallat
 • đź’¶ 900 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi me një sipërfaqe 142 M2 dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati me ashensor . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte  3+1 , bosh , dhe I pershtatshem per cdo biznes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 2:16 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-18798
 • Çmimi: € 900
 • Sip. totale: 154 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronĂ«s: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Adresa Rruga Tefta Tashko Koco, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1017, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258