Qera, Ambjent biznesi (ambjent fizio-terapie), Mine Peza, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent biznesi (ambjent fizio-terapie), Mine Peza, 400 euro/muaj
Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, e pershtatur si qender masazho- fizioterapie, Mine Peza,

400 euro /muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Mine Peza
 • I mobiluar
 • Kati 2
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 31 m² qe gjendet në katin e 2 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i pershtatur dhe mobiluar si qender fizio-terapie.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Maj, 2024 në 12:51 pm Përditësuar 22 Qershor, 2024 at 2:34 pm
 • ID e pronës: MRE-48878
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 31 m²
 • Sip. totale: 34 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Mine Peza, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Durresit/Zogu I Zi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127