Qera, Ambjent Biznesi, Astir, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Astir, 300 euro/muaj
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi , Astir, 300 euro/muaj

 • Tipologjia Ambjent Biznesi
 • Adresa: Astir Referimi: Prane  Njesis Bashkiake nr 14
 •  bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 30m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar dhe mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 3:22 pm Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-53818
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 30 m²
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127