Qera, Ambjent Biznesi, Blv. Bajram Curri, 800 euro/muaj

 • € 800
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Blv. Bajram Curri, 800 euro/muaj
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 800

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Blv. Bajram Curri, 800 euro/muaj

 • Tipologjia Ambjent Biznesi
 • Adresa: Blv.Bajram Curri
 •  Bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 800 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 40m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor.Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh I pa mobiluar, mund te perdoret per tipologji te ndryshme  biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 1 Korrik, 2024 në 10:25 am Përditësuar 1 Korrik, 2024 at 4:23 pm
 • ID e pronës: MRE-53726
 • Çmimi: € 800
 • Sip. e pronës: 40 m²
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934