Qera, Ambjent Biznesi, Brryli, 850 euro/muaj

 • € 850
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Brryli, 850 euro/muaj
Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • € 850

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera,Ambjent Biznesi, Brryli, 850 euro/muaj

 • Tipologjia Ambjent Biznesi
 • Adresa: Rruga Arkitekt Sinani Pike Referimi: Brryli
 • Bosh
 • Kati 1
 • Pallat ekzistues
 • Cmimi 850 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh, me nje verande prej 50m² dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Korrik, 2024 në 11:10 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 1:00 pm
 • ID e pronës: MRE-54543
 • Çmimi: € 850
 • Sip. e pronës: 100 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Arkitekt Sinani, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1008, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
Whatsapp +355694010934