Qera, Ambjent Biznesi, Komuna Parisit, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Komuna Parisit, 300 euro/muaj
Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Komuna Parisit, 300 euro/muaj

 • Tipologjia  Ambjent Biznesi
 • Adresa: Rruga Komuna Parisit  Pike Referimi: Kika 2
 •  bosh
 • Kati 0
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 20m² dhe gjendet në katin e 0 të një pallati te ri me ashensor. Ambjenti  ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh dhe ndodhet buze rruges. Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

LIROHTE NE FUND TE MUAJIT KORRIK.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 10:38 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 6:20 pm
 • ID e pronës: MRE-54338
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 20 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Anton Lufi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127