Qera, Ambjent Biznesi, Kongresi I Manastirit, 350 Euro

 • € 350
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Biznesi, Kongresi I Manastirit, 350 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi,Kongresi I Manastirit, Prane Shkolles Andon Zako Cajupi .350 euro/muaj

Adresa: Kongresi I Manastirit,Prane Shkolles Andon Zako Cajupi.

Kati 1

Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent per biznesi me një sipërfaqe prej 45m² , dhe gjendet në katin e 1 të një pallati . Ambjenti ka organizim shume të mirë, eshte i pershtatshem per prukeri ose tipologji te ndryshme biznesi,ofrohet  pjeserisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 1:11 pm Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 1:11 pm
 • ID e pronës: MRE-24213
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121