Qera, Ambjent Biznesi, Kopshti Botanik, 700 euro

 • € 700
Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera

Qera, Ambjent Biznesi, Kopshti Botanik, 700 euro

Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Kopshti Botanik, 700 euro

• Tipologjia: Open Space

• Adresa: Kopshti Botanik

• Bosh

• Kati 4

• Pallat i ri

 

✨Informacion mbi pronen:

Jepet me qira ambient biznesi me siperfaqe 75m² ne katin e 4 te nje pallati te ri tekk Kopshti Botanik. Tipologjia e ambjentit eshte open space. Eshte i pamobiluar. Cmimi eshte 700 euro pa garazhd dhe 800 euro bashke me garazhdin.Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si zyra, noteri, klinika dentare etj.

 

Për informacione të mëtejshme mos hezitoni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Përditësuar 3 Nëntor, 2023 at 12:52 pm
 • ID e pronës: MRE-19662
 • Çmimi: € 700
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Liqeni I Thate/Kopshti Botanik
 • Adresa Botanical Garden of Tirana, John Kennedy Street, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521