Qera, Ambjent Biznesi, Laprake, 650 Euro

 • € 650
Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Biznesi, Laprake, 650 Euro

Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi,Laprake .650 euro/muaj

Adresa: Laprake ,afer Spitalit Ushtarak.

Kati 1

Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent per biznesi me një sipërfaqe prej 180m² , dhe gjendet në katin e 1 të një pallati . Ambjenti ka organizim shume të mirë, eshte i pershtatshem per lokal ose restorant.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 11:57 am Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 1:21 pm
 • ID e pronës: MRE-24197
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 180 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Laprake
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Laprakë, Rruga Gjergj Legisi, Blloku Gintash, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121