Qera, Ambjent Biznesi, Porcelan, 600 Euro

 • € 600
Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Biznesi, Porcelan, 600 Euro

Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, 60.000 Leke/muaj.

Adresa: Porcelan

Kati 0

Cmimi 60.000 Leke/muaj.

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent per biznesi me një sipërfaqe prej 65m² , dhe gjendet në katin 0 të një pallati . Ambjenti ka organizim shume të mirë, eshte i pershtatshem per dyqan, parukeri,zyra. Ai eshte i organizuar ne tre ambjente dhe nje tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 6 Janar, 2024 në 12:59 pm Përditësuar 6 Janar, 2024 at 1:05 pm
 • ID e pronës: MRE-24747
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Porcelani, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544