Qera, Ambjent Biznesi, Qender Estetike, Komuna E Parisit, 650 euro

 • € 650
Qendra Kristal, Rruga Prokop Mima, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent Biznesi, Qender Estetike, Komuna E Parisit, 650 euro

Qendra Kristal, Rruga Prokop Mima, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi,Komuna E Parisit,Qendra Kristal.650 euro/muaj

Adresa: Qendra Kristal
I mobiluar
Kati 1
Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent per biznesi me një sipërfaqe prej 50m² dubleks, dhe gjendet në katin e 1 të një pallati . Ambjenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar me te gjitha paisjet e nevojshme per nje qender estetike.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 11:43 am Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 11:54 am
 • ID e pronës: MRE-24190
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Qendra Kristal, Rruga Prokop Mima, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121