Qera, Ambjent biznesi, Rruga Asim Vokshi, 50000 Leke

 • € 500
Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Ambjent biznesi, Rruga Asim Vokshi, 50000 Leke

Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera Ambjent Biznesi, Asim Vokshi, 50.000 leke/muaj

 • Tipologjia: Ambjenti biznesi (i pershtatshem per zyre, klinike dentare etj)
 • Adresa: Rruga ”Asim Vokshi” prane shkolles Harry Fultz
 • Bosh
 • Kati i poshtem (i trotuarit)
 • Cmimi 50000 Leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera nje ambjent biznesi qe gjendet në katin e poshtem te nje pallati ekzistues. Ambjenti ofrohet bosh dhe ka nje siperfaqe totale prej 16m2. Eshte i pershtatshem per zyra, studio fotografike, klinike dentare etj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

           

Detajet

Publikuar më 22 Nëntor, 2023 në 3:14 pm Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 3:14 pm
 • ID e pronës: MRE-21188
 • Çmimi: € 500
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Don Bosko, Rruga e Durresit/Zogu I Zi
 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508