Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Bardhyl, 300 euro/muaj

 • € 300
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Bardhyl, 300 euro/muaj
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi , Rruga Bardhyl, 300 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Rruga Bardhyl
 •  bosh
 • Kati 1
 •  Pallat ekzistues
 • Cmimi 300 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 25m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Ambjenti  ka organizim shume të mirë, ndodhet buze rruges dhe eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

Detajet

Publikuar më 3 Korrik, 2024 në 3:16 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 3:23 pm
 • ID e pronës: MRE-54263
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 25 m²
 • Sip. totale: 25 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Brryli/Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934