Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Dibres, 400 euro/muaj

 • € 400
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Dibres, 400 euro/muaj
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Dibres, 400 euro/muaj

 • Tipologjia Ambjent Biznesi
 • Adresa: Rruga Dibres Pike Referimi: Afer Spitalit te QSUT dhe Fakultetit te Mjekesise,
 •  Bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 400 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, buze rruge, me një sipërfaqe 50 m² . Ambjenti jepet bosh, me verande te shfrytezueshme perpara. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

 

 

Detajet

Publikuar më 28 Qershor, 2024 në 11:36 am Përditësuar 28 Qershor, 2024 at 2:06 pm
 • ID e pronës: MRE-53552
 • Çmimi: € 400
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121