Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

 • € 500
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

• Ambjent biznesi 3+1

• Adresa: Rruga e Kavajes

• Bosht

• Kati 2

• Pallat

• 💶 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte 3+1 , bosh , dhe I pershtatshem per cdo biznes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:28 pm
 • ID e pronës: MRE-8435
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257