Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

 • € 500/euro
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Rented

Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • € 500/euro

PĂ«rshkrimi

Qera, Ambjent biznesi , Rruga e Kavajes, 500 euro

 • Ambjent biznesi 3+1
 • Adresa: Rruga e Kavajes
 • Bosht
 • Kati 2
 • Pallat
 • đź’¶ 500 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 2 banim të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshte  3+1 , bosh , dhe I pershtatshem per cdo biznes.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 12:29 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8351
 • Çmimi: € 500/euro
 • Sip. e pronĂ«s: 100 m²
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Viti i ndĂ«rtimit: 2000
 • Lloji i pronĂ«s: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronĂ«s : Qera

Detaje shtesë

 • Super ambjent biznesi: 100 m
 • Adresa Rruga e KavajĂ«s, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 5, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257