Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Elbasanit, 500 euro/muaj

 • € 500
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Elbasanit, 500 euro/muaj
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Ambjent Biznesi, Rruga Elbasanit, 500 euro/muaj

 • Tipologjia  Ambjent Biznesi
 • Adresa: Rruga Elbasanit  Pike Referimi: Perballe Fakultetit te Gjuheve te Huaja
 •  bosh
 • Kati 1
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent biznesi, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati te ri me ashensor. Ambjenti  ka organizim shume të mirë, ofrohet bosh dhe ndodhet buze rruges. Ambjenti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 1:15 pm Përditësuar 2 Korrik, 2024 at 1:19 pm
 • ID e pronës: MRE-53975
 • Çmimi: € 500
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Rruga e Elbasanit/Ambasada USA

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127