Qera, Ambjent Biznessi, tek Ali Demi, 600 euro

 • € 600
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Ambjent Biznessi, tek Ali Demi, 600 euro
Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 600

Përshkrimi

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ali Demi, prane shkolles Kushtrimi i Lirise

• bosh

• Kati 2

• 💶 600 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 114m² dhe gjendet në katin 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne 3 dhoma te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 11 Maj, 2024 në 11:58 am Përditësuar 11 Maj, 2024 at 11:58 am
 • ID e pronës: MRE-46851
 • Çmimi: € 600
 • Sip. e pronës: 114 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Ali Demi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508