Qera, Apartament 1+ 1, Astir, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+ 1, Astir, 350 euro/muaj

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+ 1, Rruga Loni Ligori, prane Viles L, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+ 1
 • Adresa: Rruga Loni Ligori, prane Viles L
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+ 1, me një sipërfaqe prej 67m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,salle ngrenie, 1 dhome gjumi, tualeti, 1 ballkon,ngrohje/ftohje.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Janar, 2024 në 2:52 pm Përditësuar 14 Janar, 2024 at 4:43 pm
 • ID e pronës: MRE-25356
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 67 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128