Qera, Apartament 3 +1, prane Rr. Myslym Shyri, 1200 euro/muaj

 • € 1,200
Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 3 +1, prane Rr. Myslym Shyri, 1200 euro/muaj

Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 1,200

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 3 1, prane Rr. Myslym Shyri, 1200 euro /muaj

 • Tipologjia 3 + 1
 • Adresa: Rruga Reshit Collaku Pike Referimi: Myslym Shyri
 • I mobiluar
 • Kati 6
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 1200 euro/muaj

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3 + 1, me një sipërfaqe prej 150 m² qe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor prane Rruges Myslym Shyri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofroheti mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 3 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti jepet me qera në mes të janarit 2024.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 3:49 pm Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 3:54 pm
 • ID e pronës: MRE-23650
 • Çmimi: € 1,200
 • Sip. e pronës: 150.4 m²
 • Sip. totale: 150.4 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Reshit Çollaku, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508