Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 30.000 leke

 • 30,000 Lek
Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • 30,000 Lek

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 30.000 leke

• Tipologjia 1+1

• Adresa: Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori

• Bosh, i pa mobiluar

• Kati 1

• pallat ekzistues

• 💶 30.000 lekë

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+kuzhinë me vete, me një sipërfaqe prej 63m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati ekzistues . Apartamenti ka organizim shumë të mirë, eshtë i pa mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-8201
 • Çmimi: 30,000 Lek
 • Sip. e pronës: 58 m²
 • Sip. totale: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina