Qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori 400€

 • € 400
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori 400€

21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, 21 Dhjetori 400€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa:  prane Hotel Mondial

• i Mobiluar

• Kati 4 me ashensor

• 400euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 60m² ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.
Ofrohet mundesia e mobilimit, me tjeter cmim.

Detajet

Publikuar më 18 Janar, 2024 në 1:56 pm Përditësuar 18 Janar, 2024 at 1:56 pm
 • ID e pronës: MRE-26421
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135