Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 570 Euro

 • € 570
Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 570 Euro

Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 570

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament  1+1 , 21 Dhjetori, 570 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 21 Dhjetori, prane Inxhinierise se Ndertimit

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1 banim

•  570 Euro /muaj

✨ Informacione rreth prones:

Jepet e qera apartament 1+1 me siperfaqe 80m² ne katin e 1 banim te nje vile private prane Inxhinierise se Ndertimit, 21 Dhjetori. Apartamenti organizohet nga dhoma e gjumit, kuzhina, dhoma e ndenjes, dhe nje tualet. Eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme. Zona i ofron te gjitha facilitetet.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni :

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Tetor, 2023 at 2:08 pm
 • ID e pronës: MRE-19119
 • Çmimi: € 570
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Artan Lenja, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256