Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 650 euro/muaj

 • € 650
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 650 euro/muaj
Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 650

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 650 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:Kompleksi Kontakt Pike Referimi: Rruga Frosina Plaku
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 650 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Korrik, 2024 në 1:55 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 1:55 pm
 • ID e pronës: MRE-54936
 • Çmimi: € 650
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Frosina Plaku, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127