Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 750  euro/muaj

 • € 750
Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 750  euro/muaj

Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 750

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, 750  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa:Kompleksi Arlis 21 Dhjetori
I mobiluar
Kati 8
Pallat i Ri
Cmimi 750 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 70m² dhe gjendet në katin e 8 të një pallati te Ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Dhjetor, 2023 në 10:59 am Përditësuar 20 Dhjetor, 2023 at 11:43 am
 • ID e pronës: MRE-23563
 • Çmimi: € 750
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sali Butka, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
Whatsapp +355694050127