Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro/Muaj

 • € 600
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro/Muaj
21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 600 Euro/muaj

 • Tipologjia 2+1
 • Adresa: 21 Dhjetori Pike Referimi: Neranxi
 • I sapomobiluar
 • Kati 5
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 600 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 82m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I sapomobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 2:27 pm Përditësuar 10 Korrik, 2024 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-51778
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 82 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2010
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
Whatsapp +355694010934