Qera, Apartament 1+1+blk, Rr. 5 Maj, 350 euro/muaj

 • € 350
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1+blk, Rr. 5 Maj, 350 euro/muaj
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Rruga 5 Maj, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1+blk
 • Adresa: Rruga 5 Maj Pike Referimi: Perballe Black Stone
 • I mobiluar
 • Kati 4
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera  apartament 1+1+blk, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet bo I mobiluar  dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori ,tualet dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Qershor, 2024 në 12:47 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 1:44 pm
 • ID e pronës: MRE-51744
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 60 m²
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
+355692040544