Qera apartament 1+1, 5 Maji, 350 euro.

 • € 350
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

Qera apartament 1+1, 5 Maji, 350 euro.

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 350

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, 5 Maji, 350 euro.

Tipologjia: 1

Adresa: 5 Maji

I mobilua

Kati 4

Pallat

đź’¶ 350 euro

✨ Informacione rreth prone

Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe prej 73m2, kati 4 banim ne nje pallat. Kushte jane bashkekohore. Preferohen cifte

Organizimi eshte i bere ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontakton

 

MORINA REAL ESTA

 

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8964
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronĂ«s: 73 m²
 • Sip. totale: 73 m²
 • DhomĂ« gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508