Qera, Apartament 1+1, 5 Maji, 36000 leke/muaj

 • € 360
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, 5 Maji, 36000 leke/muaj
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 360

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, 5 Maji , 36.000 leke/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: 5 Maji Pike referimi: Blackstone Lounge
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Vile Private
 • Cmimi 36000 leke/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje private 1+ 1 me siperfaqe 68 m² qe gjendet në katin e pare të një vile private. Ofrohet e mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe veranda.

Perpara ofron mundesine e nje vendparkimi kundrejt shumes 5000 leke ne muaj.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 10:30 am Përditësuar 15 Maj, 2024 at 10:31 am
 • ID e pronës: MRE-47352
 • Çmimi: € 360
 • Sip. e pronës: 68 m²
 • Sip. totale: 74 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508