Qera Apartament 1+1, 5 Maji,Prane Concord Center 400 Euro.

 • € 400
Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, 5 Maji,Prane Concord Center 400 Euro.

Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 400

PĂ«rshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 1+1, 5 Maji, 400 euro.

Tipologjia: 1

Adresa: 5 Maji

I mobiluar

Kati 1

Pallat

đź’¶ 400 euro

✨ Informacione rreth prone

Jepet me qira apartament 1+1 me nje sipërfaqe prej 70m2, kati 1 banim ne nje pallat. Kushte jane bashkekohore.

Organizimi eshte i bere ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni

 

MORINA REAL ESTA

Detajet

Përditësuar 22 Nëntor, 2023 at 1:24 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-19189
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 80 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Qera
 • TĂ« gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Concord Center, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 8, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258