Qera Apartament 1+1, Ali Dem, 350 Euro

 • € 350
Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Ali Dem, 350 Euro

Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Ali Dem, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga ali Demi, Pallati 159 perballe me fushen e Ali Demit

•pjeserisht i mobiluar

• Kati 5

• Pallat

•350 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 5 te nje pallati 5 katesh  me siperfaqe 55 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina,ambient ndenje  dhe nje tualet. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 10:55 am Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 10:55 am
 • ID e pronës: MRE-29678
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artijola Lushi
 • Artijola Lushi
Whatsapp +355694050128