Qera, Apartament 1+1 ALI DEMI, 400 Euro/Muaj

 • € 400
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1 ALI DEMI, 400 Euro/Muaj

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1  ALI DEMI, 400 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: ALI DEMI
 • I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat i ri
 • Cmimi 400euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati i ri. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre shume te mire dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, dhe tualeti .

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Dhjetor, 2023 në 4:30 pm Përditësuar 15 Dhjetor, 2023 at 3:19 pm
 • ID e pronës: MRE-23211
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256