Qera Apartament 1+1, Ali Demi , 450€

 • € 450
BKT, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Ali Demi , 450€

BKT, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Ali Demi , 450€

• Tipologjia: 1+1+parkim

• Adresa:   tek fusha Ali Demit, prane bkt

• i Mobiluar

• Kati 3 banim

• 450euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 70m² ne katin e 3 te nje pallati .Apartamenti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.
Ofrohet dhe vend parkimi.

Detajet

Publikuar më 12 Janar, 2024 në 11:38 am Përditësuar 12 Janar, 2024 at 11:38 am
 • ID e pronës: MRE-25513
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa BKT, Rruga Ali Demi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135