Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 500 Euro

 • € 500
Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, 500 Euro

Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Ali Demi, 500 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga ”Haxhi Hafiz Sabri Koci”

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•500 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 86 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar ne menyre moderne. Ne zonen perreth apartamentit ndodhen te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 10 Shkurt, 2024 në 11:22 am Përditësuar 10 Shkurt, 2024 at 11:25 am
 • ID e pronës: MRE-30258
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 86 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koçi, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
Whatsapp +355694050134