Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tregu Elektrik 350 Euro/Muaj

 • € 350
Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tregu Elektrik 350 Euro/Muaj

Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Ali Demi,Tregu Elektrik,  350  euro/muaj

Tipologjia 1+1
Adresa: Rruga SAli Nivica, ,Tregu Elektrik
Kati 1
Shtepi Private
Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe prej 57m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtrepie private. Hyrja  ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, nje dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Janar, 2024 në 10:29 am Përditësuar 19 Shkurt, 2024 at 1:07 pm
 • ID e pronës: MRE-27759
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 57 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Sali Nivica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
Whatsapp +355694050121