Qera, Apartament 1+1, Allias, 350 euro/muaj

 • € 350
Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Allias, 350 euro/muaj

Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira hyrje private 1+1, Rruga Ram Sadria ne Allias, 350 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Ram Sadria, Allias

• e mobiluar

• Kati 3

• Vile Private

• 💶 350 euro/muaj

 

✨Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin e 3 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar  mirë, jepet i mobiluar me te gjitha kushtet dhe përbëhet nga korridori, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Eshte e pershtateshme per 3 persona.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 1:50 pm
 • ID e pronës: MRE-19780
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508