Qera Apartament 1+1, Astir , 300€

 • € 300
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Astir , 300€

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensi Morina jep me qera Apartament 1+1, Astir , 300€

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: astir tek pallati everest

• i Mobiluar

• Kati 6 me ashensor

• 300euro / muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 me siperfaqe 63 m² ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor.Apartamenti eshte i organizuar nga nje dhome gjumi, kuzhina dhe ambjenti i ndenjes dhe tualeti.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

Detajet

Publikuar më 28 Dhjetor, 2023 në 11:55 am Përditësuar 28 Dhjetor, 2023 at 11:55 am
 • ID e pronës: MRE-24192
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 63 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135