Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 Euro

 • € 350
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 Euro
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Astir, 350 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Loni Ligori

•E mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 3 te nje pallati te ri me siperfaqe 75 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, nje tualet dhe ballkoni. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Lirohet ne fund te Korrikut.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 9 Korrik, 2024 në 2:10 pm Përditësuar 9 Korrik, 2024 at 2:49 pm
 • ID e pronës: MRE-55056
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: **
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
+355692040256