Qera, Apartament 1+1, Astir, 420 Euro

 • € 420
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 420 Euro
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Astir, 420 Euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kompleksi Fratari

•E mobiluar

• Kati 4

• Pallat i ri

•400 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 75 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, kuzhina, dhe nje tualet. Apartamenti jepet totalisht i mobiluar. Ne gjendje shume te mire. Lirohet 15 gusht!!!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Korrik, 2024 në 11:45 am Përditësuar 5 Korrik, 2024 at 10:43 am
 • ID e pronës: MRE-54384
 • Çmimi: € 420
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134