Qera, Apartament 1+1, Astir, 450 euro/muaj

 • € 450
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 450 euro/muaj
Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Astir, 450 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Kompleksi Arlis Pike Referimi: Hotel Martinaj
 • I mobiluar
 • Kati 1 Banim
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 1 banim të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 3:46 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 3:46 pm
 • ID e pronës: MRE-50688
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 1
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Teodor Keko, Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934