Qera, Apartament 1+1, Astir,  500 euro/muaj

 • € 500
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir,  500 euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Astir,  500 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa:  Astir, tek rrethrrotulli i well
 • I mobiluar
 • Kati 7
 • Pallat i  ri me ashensor
 • Cmimi 500 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 72m² dhe gjendet në katin e 7 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar   dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Maj, 2024 në 3:52 pm Përditësuar 14 Maj, 2024 at 3:52 pm
 • ID e pronës: MRE-47287
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 72 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 7
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
+355694050135