Qera, Apartament 1+1, BLV. Zogu i 1, 450 euro/muaj

 • € 450
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, BLV. Zogu i 1, 450 euro/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, BLV. Zogu i 1, 450 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Bulevardi Zogu i 1
 • I mobiluar
 • Kati 6
 •  Pallat me ashensor
 • Cmimi 450 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 75m² dhe gjendet në katin e 6 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 6 Korrik, 2024 në 1:32 pm Përditësuar 15 Korrik, 2024 at 10:56 am
 • ID e pronës: MRE-54657
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 6
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Armendi Cibuku
 • Armendi Cibuku
+355694050127