Qera, Apartament 1+1, Blv. Zogu i Pare, 450 euro, i pa diskutueshem.

 • € 450
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Blv. Zogu i Pare, 450 euro, i pa diskutueshem.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, tek Blv.Zogu i Pare,  450 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Blv. Zogu i Pare, Ministria e Drejtesise

• i Mobiluar

• Kati 6

• 450 euro/muaj

• pallat pa ashensor

 

Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen Bulevardi Zogu i Pare, prane Ministrise se Drejtesise, me siperfaqe prej 65 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti ofrohet bosh ose i mobiluar.Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Tetor, 2023 at 11:34 am
 • ID e pronës: MRE-18884
 • Çmimi: € 450
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518