Qera Apartament 1+1, Brryl, 350 euro/muaj.

 • € 350
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera Apartament 1+1, Brryl, 350 euro/muaj.

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Apartament 1+1, Brryl, 350 euro/muaj

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Perball Maternitetit te Ri, Brryl

• i mobiluar

• Kati 1

• Pallat

💶 350 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65 m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues perball Maternitetit te Ri, Brryl.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht  dhe përbëhet dhoma gjumit, salloni ndenjes, ambienti i gatimit, dhe tualeti. Ai ndodhet ne nje zone shume te mire. Lirohet ne fund te muajit Shkurt.

 

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Shkurt, 2024 në 4:01 pm Përditësuar 1 Shkurt, 2024 at 4:02 pm
 • ID e pronës: MRE-28840
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521