Qera, Apartament 1+1, Brryli, 300 euro

 • € 300
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1, Brryli, 300 euro

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Apartament 1+1, Brryli, 300 euro

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Brryli

• Pallate ekzistues

• Kati 5

• 300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 me siperfaqe 50m²  ne katin e 5 te nje pallati ekzstues tek Brryli. .Apartamenti eshte i organizuar  nga nje dhome gjumi, kuzhina, dhoma e ndenjes dhe tualeti. Eshte totalisht i mobiluar. Lirohet ne date 20 shtator. Kerkohen 3 qera per pronarin.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 10:40 am
 • ID e pronës: MRE-16135
 • Çmimi: € 300
 • Sip. e pronës: 50 m²
 • Sip. totale: 50 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521