Qera, Apartament 1+1 Brryli , 480 Euro/Muaj

 • € 480
Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Qera Oferta më e mirë

Qera, Apartament 1+1 Brryli , 480 Euro/Muaj

Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 480

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1 Brryli, 480  euro/muaj

 

Tipologjia 1+1

Adresa: Rruga Sitki Cico

I mobiluar

Kati 5

Pallat i ri

Cmimi 480 euro/muaj

 

 

Informacion mbi Pronën:

 

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 79m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre moderne dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi , korridori, tualeti dhe  ballkoni . Jepet vetem per cifte.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Shkurt, 2024 në 11:30 am Përditësuar 8 Shkurt, 2024 at 11:30 am
 • ID e pronës: MRE-29894
 • Çmimi: € 480
 • Sip. totale: 79 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256