Qera, Apartament 2+1, Sheshi Skenderbej, 450 Euro

 • € 450
1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Skenderbej, 450 Euro
1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 450

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Apartament 1+1, Sheshi Skenderbej, 450 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Prane Credins Bank

•I mobiluar

• Kati 6

• Pallat ekzistues

•450 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 1+1 ne katin e 4 te nje pallati me siperfaqe 70 m².Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhome gjumi, kuzhina, dhe 1 tualet. Apartamenti jepet i mobiluar. Ne gjendje shume te mire.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 2:40 pm Përditësuar 8 Korrik, 2024 at 12:35 pm
 • ID e pronës: MRE-53989
 • Çmimi: € 450
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 6
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa 1, Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rediol Kumaraku
 • Rediol Kumaraku
+355694050134