Qera, Apartament 1+1, Bulevardi” Zogu i I”, 350 euro.

 • € 350
Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Qera Rented

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi” Zogu i I”, 350 euro.

Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Qera, Apartament 1+1, Bulevardi” Zogu i I”, 350 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Bulevardi Zogu i I
Kati 6
Pallat
💶 350 euro.

✨ Informacione rreth prones:
Jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 55 m2 dhe gjendet ne katin e 6 te nje pallati. Kushtet shume te mira dhe organizohet ne 1 dhome gjumi, dhoma ndenjes kuzhina dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate.

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronës: MRE-8625
 • Çmimi: € 350
 • Sip. e pronës: 55 m²
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Bulevardi Zogu i Parë, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508