Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 euro/muaj

 • € 350
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 euro/muaj
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjensia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 1+1, Astir, 350 Euro/muaj

 • Tipologjia 1+1
 • Adresa: Astir Pike Referimi: Afer Xhamise
 • Pjeserisht I mobiluar
 • Kati 3
 • Pallat me ashensor
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 68m² dhe gjendet në katin e 3 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet pjeserisht I mobiluar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori dhe tualet.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Qershor, 2024 në 4:08 pm Përditësuar 5 Qershor, 2024 at 4:20 pm
 • ID e pronës: MRE-50699
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 68 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 3
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Astir/Unaza e Re/Teodor Keko, Don Bosko, Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934